خانه / عشق و زناشویی / چگونه برای همسرتان چون ستاره‌ای بدرخشید؟
چگونه برای همسرتان چون ستاره‌ای بدرخشید؟
چگونه برای همسرتان چون ستاره‌ای بدرخشید؟

چگونه برای همسرتان چون ستاره‌ای بدرخشید؟

خانه قلمرو شما و مملکتی است که به دست شما اداره می‌شود. مهم نیست خانه‌تان کوچک باشد یا بزرگ، مهم نیست چه وسایلی دارید ارزانقیمت یا گران؛ مهم این است که شما با روح و خلاقیت زنانهٔ خود تمام این قلمرو را به سیطرهٔ خویش درآورید.
لازم نیست به زیبایی و لباس بازیگران سینما حسرت بخورید، مطمئن باشید که شما از آن‌ها زیبا‌تر و بهترید به شرط اینکه بدانید چگونه به خودتان برسید. ورزش کنید و غذاهای سالم بخورید. در خانه لباس‌های رنگی و جذاب بپوشید. توپر بودن و تپل بودن خوب است، اما وقتی چربی‌های اضافی شکل بدنتان را تغییر می‌دهد، باید فکری به حال خودتان کنید.

در مقابل همسرتان زیبا راه بروید، زیبا بنشینید، زیبا و با احساس سخن بگویید خلاصه اینکه مثل ملکه‌ها رفتار کنید. از خودتان یک ستاره بسازید، یک ستاره درخشان و زیبا که هر روز در برابر همسرش هنرنمایی می‌کند. شاید این کار‌ها درکنار دیگر وظایف خانه داری سخت به نظر می‌رسد اما شما می‌توانید هر غیر ممکنی را با هوش و ذکاوت خود ممکن سازید.

خانه قلمرو شما و مملکتی است که به دست شما اداره می‌شود. مهم نیست خانه‌تان کوچک باشد یا بزرگ، مهم نیست چه وسایلی دارید ارزانقیمت یا گران؛ مهم این است که شما با روح و خلاقیت زنانهٔ خود تمام این قلمرو را به سیطرهٔ خویش درآورید. از نورهای آرام، از گیاهان طبیعی استفاده کنید، یک جای مخصوص در خانه درست کنید که در آنجا بتوانید با همسرتان بنشینید و گفت وگو کنید، از شمع استفاده کنید، تابلوهای زیبای طبیعت را در خانه بیاویزید تا شما و همسرتان با دیدن آن تابلو‌ها به عمق رویاهای شیرین پرواز کنید و به خانه‌تان فضای رمانتیک ببخشید.

دائما به همسرتان لبخند بزنید و با ملایمت با او حرف بزنید، در رابطه با هر موضوعی ابراز شکایت و نارضایتی نکنید، شخصیت‌های همیشه شاکی و ناراضی جذابیتی ندارند.

کتاب‌های پزشکی و آموزشی هم که حاوی اطلاعات مفیدی درباره زندگی زناشویی هستند می‌توانند شما را در داشتن یک رابطه خوب با همسرتان کمک کنند.

همچنین ببینید

عوارض اعتیاد به پورنوگرافی پس از ازدواج

عوارض اعتیاد به پور.نوگرافی پس از ازدواج

بر خلاف باور رایج افرادی که به پور.نو.گرافی و دیدن فیلم های محرک. جنسی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *