خانه / بارداری و مادر / اگر فردی به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم نرسد هم ممکن است حامله شود؟

اگر فردی به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم نرسد هم ممکن است حامله شود؟

صددرصد! فردی که تخمک و رحم دارد، چه اوج لذت جنسی را تجربه کند چه نکند ممکن است حامله شود. اینکه می‌توان با ارگاسم نشدن از بارداری پیشگیری کرد یکی از افسانه‌های رایج و البته غلط دوره نوجوانی است. رسیدن یا نرسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم هیچ تاثیری بر احتمال بارداری دختران نوجوان، زنان بزرگسال و هرکسی که اندام‌ تولید مثل منتسب به زنانه دارد، ندارد.
چیزی که در واقع بر احتمال بارداری تاثیر دارد تخمک‌گذاری است. تخمک‌گذاری یکی از مراحل چرخه قاعدگی است که معمولاً یکبار در ماه اتفاق می‌افتد و این به این معناست که بدن یک تخمک رها می‌کند. 
اگر آن تخمک با اسپرم بارور شود ممکن است «فتوس» یا «نطفه» تشکیل شود و بعد از رشد و تبدیل به یک جنین و نوزاد شود. زمان و بازه‌ تخمک‌گذاری به چرخه قاعدگی یا پریود هر فرد بستگی دارد.
یادتان باشد، اینکه در رابطه جنسی با اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم دست یابید یا خیر تاثیری بر اینکه تخمکی رها شود ندارد. تخمک‌گذاری در بعضی از افراد بیشتر اتفاق می‌افتد. به طور عمومی تخمک‌گذاری در بدن هر ۲۸ روز یکبار اتفاق می‌افتد.
پس بله، دختران، زنان و هر کسی که اندام تولید مثل منتسب به زنانه دارد، بدون اینکه به اوج لذت جنسی برسند هم ممکن است باردار شوند

همچنین ببینید

اگر دوقلو می خواهید بخوانید

بعضی‌ها برای اینکه تنها یک‌بار درد بکشند و بعضی دیگر از ترس دوباره باردار نشدن، ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *