خانه / حوادث / زن خائن با کمک دوست پسرش ،شوهرش را زنده به گور کرد

زن خائن با کمک دوست پسرش ،شوهرش را زنده به گور کرد

کارآگاهان پلیس مرودشت موفق شدند پرده از راز زنده به گور شدن مرد جوان به دست همسرش بردارند.

به گزارش سایت پلیس فارس، به‌دنبال وقوع یک فقره قتل در شهرستان مرودشت، پلیس این شهرستان موفق شد در مدت 48 ساعت، قاتل و همدستان او را دستگیر کند.

در این پرونده قاتل زن جوانی است که بعد از ازدواج با فردی رابطه پنهانی برقرار کرده و برای ازدواج با او نقشه‌ی قتل شوهرش را طراحی و اجرا می‌کند.

س- ع، که زنی بیست ساله است، حوالی ساعت 13 روز حادثه تعدادی قرص خواب‌آور را در چای شوهرش حل کرده و به او می‌خوراند و بعد از گذشت چند ساعت با همدستی مرد مورد علاقه‌اش، مقتول را به سمت گودالی که از قبل آماده کرده بود برده و درون گودال می‌اندازد تا زنده بگور کند!

قاتل و همدستانش در حین زنده به‌گور کردن مقتول متوجه هوشیاری او و تلاشش برای فرار از مهلکه می‌شوند و این بار با بیل و کلنگ ضرباتی به مقتول وارد کرد و او را به درون گودال پرتاب می‌کنند.

مقتول جوان که علی‌رغم ضربات مهلک وارده همچنان برای زنده ماندن تقلا می‌کرد، باردیگر آماج ضربات قاتل و همدستانش قرار گرفته و از پای در می‌آید و سپس زیر خرواری خاک دفن می‌شود.

کارگاهان پلیس مرودشت با انجام تحقیقاتی جامع، موفق به کنار زدن پرده از این جنایت هولناک شده و س- ع را به همراه 2 همدستش به نام‌های ( ق-ع ) و (ک-ع) دستگیر می‌کنند.

همچنین ببینید

لهجه یک زن جراحی شد !

لهجه یک زن جراحی شد! در یک رویداد پزشکی بسیار نادر خانم «لیزا آلامیا» اهل ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *